Taylor Swift ispisala historiju na dodjeli Grammyja, četvrti put ima najbolji album godine
Taylor Swift ukrala je šou na ovogodišnjoj dodjeli Grammyja, postavši prva izvođačica koja je četiri puta osvojila nagradu za album godine.Superzvijezda je prethodno bila izjednačena s tri nagrade za najbolja albuma sa Steviejem Wonderom, Paulom Simonom i Frankom Sinatrom.Nagradu joj je uručila Celine Dion, koja se neočekivano pojavila na ceremoniji. Swift je također iskoristila događaj […]